ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 8269329
nr 826 9329
Örhängen
Ett par, Silver, 70-tal
måndag 13 maj 2013
kl 19:28:43
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.